LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading | 9 kg | Digital | Heat pump | Depth 66 cm | Wi-
- TootjadLG
- Mudel: RHX5009TKB
- Saadavus: 5
-
823€
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading | 9 kg | Digital | Heat pump | Depth 66 cm | Wi-Fi | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 92 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | Class B |
| Gross depth (mm) | 702.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 57.00 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 9 kg |
| Kuivatussüsteem | Heat pump |
| Laius | 60 cm |
| Müratase | 62 dB |
| Net weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Pinge | 220 - 240 V |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | RHX5009TKB |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 66 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.41 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |










